CdVet Lisované krmivo štěně - 6 kg

Expedice do 48 hodin

Rádi Vám poradíme

Alfapet.cz
infolinka: 844 122 635
(po-pá 8:00 - 15:00)
info@alfapet.cz
Cena:
Naše cena:
968 Kč
Cena:
Naše cena:
800 Kč
Varianta
ks
Značka: CdVet
Kategorie: Úvodní stránka
Kód: C0044

Popis produktu Lisované krmivo štěně - 6 kg

cdVet Welpen-Croc je za studena lisované (neextrudované) suché krmivo pro štěňata s přírodními vitamíny a minerály (neobsahuje syntetické). Kromě velikého podílu masa (60% jehněčí & ovčí) obsahuje také semínka z cukrové řepy, olej lisovaný za studena, karotku, krevní moučku, extrakt z hroznového vína, rozmarýn a směs vybraných léčivých bylin. Dobře vyvážené složení přírodních látek v krmivu cdVet Welpen-Croc pokrývá široké výživové spektrum také v oblasti stopových prvků a minerálních látek a zajišťuje tak optimálně základní výživu štěňat na přírodní bázi. Válečkové lisované brikety mají průměr 6 milimetrů, délku cca 10 až 15 milimetrů.

Balení: 6 kilogramy

Jakostní znaky krmiva: proteiny 26,50%, tuky 9,00%, vláknina 3,30%, popel 4,90%, kalcium 1,30%, fosfor 0,75% 
Obsah proteinů a tuků je v tomto štěňecím krmivu vyšší nežli u krmiv pro psy dospělé, a současně je oproti často velkým podílům v extrudovaných granulích optimalizován pro skutečnou aktivitu štěňat rodinných psů (nadbytek proteinů a tuků musí organismus s následky přetížení odbourat).


Přidané látky: ŽÁDNÉ. Ano, krmivo cdVet Welpen-Croc skutečně neobsahuje žádné syntetické přidané látky (aditiva) a proto nezatěžuje chemickými látkami orgány látkové výměny. Přírodní krmivo cdVet Welpen-Croc se bez syntetických vitamínů za cenu kratší trvanlivosti (5 až 6 měsíců) obejde, protože díky šetrnému lisování za studena obsahuje původní, čistě přírodní vitamíny, minerální látky a stopové prvky.


Technologie lisování krmiva za studena

Krmivo cdVet Welpen-Croc je na rozdíl od termicky extrudovaných krmiv vyrobeno sice pomalejší, ale zato velmi šetrnou technologií slisováním za studena. Tato technologie zajišťuje, že všechny přírodní vitamíny a minerály zůstanou ve své původní podobě (a také v původním celém spektru) organismu k disposici. Vzorem pro vznik tohoto krmiva je příroda, podle které se výrobce majitel firmy cdVet a tvůrce receptur pan Dingmann orientuje.
 

Konzervace, exspirace a skladování krmiva

Krmivo cdVet Welpen-Croc je konzervováno pouze obsaženými přírodními vitamíny, které nezatěžují organismus štěňat. Daň za absenci syntetických konzervačních látek je kratší doba trvanlivosti krmiva. Krmivo Fit-Croc skladujeme v suchu, mimo dosah slunečného žáření a při pokojové teplotě maximálně do 25 stupňů.

Krmivo cdVet Welpen-Croc má od data výroby dobu exspirace: na jaře a v létě 5 měsíců, na podzim a v zimě 6 měsíců. 

Identifikace krmiva

Výrobní číslo každé šarže (Charge) je uvedeno na obalu. Vzorky každé vyrobené šarže krmiva cdVet Welpen-Croc jsou ve vlastní laboratoři kontrolovány a pro potřeby případných zpětných dotazů jsou výsledky těchto laboratorních rozborů archivovány.

Informace k množství masa v krmivu

Podle platných předpisů evropské unie je složení tohoto krmiva deklarováno sestupně (od největšího podílu zleva doprava). Při sečtení obsaženého množství jehněčího, ovčího a rybího masa a přepočtení všech složek krmiva na původní hmotnosti v syrovém stavu (před vysušením) je podíl masových složek v tomto krmivu 50 až 65%. Tento velký obsah masových složek odpovídá podle přírodního vzoru skutečným výživovým potřebám psa.

Informace ke kvalitě masa v krmivu

V krmivu cdVet Welpen-Croc je výhradně jehněčí a ovčí maso z porážky jatek pro člověčí potřebu, která nedělají nucený výsek (nezpracovávají uhynulá zvířata). Vedle největšího podílu svaloviny a masových odřezků jsou do krmiva záměrně přidány také tyto vybrané vedlejší produkty, které pro zdravou širokospektrální výživu psi potřebují: ledviny, játra, žaludky, srdce, plíce, vemínka, mleté malé a chrupavčité kosti. (V nabídce těchto jatek jsou pro výrobce psích krmiv také levnější vedlejší zvířecí produkty obsahující ale rozemleté velké kosti, rohy, kopyta, mozek, srst, exkrementy a moč. Tyto vedlejší zvířecí produkty majitel firmy cdVet pan Dingman nekupuje, protože je přesvědčen, že do zdravého a přírodního krmiva pro psy tyto komponenty nepatří.)

Doporučená krmná dávka krmiva cdVet Welpen-Croc na 1 den

● Nejmenší pes (1až 5kg): …..…… 50 až 100 gramů
● Malý pes (5 až 10kg): …..…….… 100 až 200 gramů
● Střední pes (10 až 20kg): ……… 200 až 300 gramů
● Velký pes (20 až 35kg): ……....... 300 až 400 gramů
● Největší pes (nad 35kg): ……..... 400 až 600 gramů

Přechod na krmivo pro dospělé psy:

Krmivem Welpen-Croc krmíme štěňata malých plemen do devátého měsíce a štěňata středních a velkých plemen do čtvrtého až sedmého měsíce. Následně přecházíme na krmivo pro psy dospělé.

Lisované krmivo štěně - 2 kg

Lisované krmivo štěně - 2 kg
Cena:
Naše cena:
422 Kč
Cena:
Naše cena:
349 Kč

Lisované krmivo štěně - 12,5 kg

Lisované krmivo štěně - 12,5 kg
Cena:
Naše cena:
1 664 Kč
Cena:
Naše cena:
1 375 Kč

Dnes má svátek

Pes:
Chan
Kočka:
Amadeus, Amadeo