Hubněte, ale s rozumem

Ze všech stran se to na nás neustále valí: zatočte se svojí váhou, bojujte s kilogramy navíc, používejte hubnoucí přípravek ABC. Zejména po vánocích v televizi uvidíte takovou sbírku hubnoucích prostředků, že si říkáte, že vzít si všechno najednou, tak budete tak štíhlí, že se schováte za násadu koštěte. Nabrat kilogramy navíc je mnohem snadnější než se jich potom zbavit, o tom vůbec nebudeme diskutovat, ale co tedy opravdu udělat, když potřebujeme nějaké to kilečko shodit?

dieta

Zřejmě vám hned naskočí slovo dieta. Dieta neznamená hladovka, dieta je změna jídelníčku na určité druhy potravin, které smíte a které nesmíte. Už na první pohled asi pochopíte, že takto to nevydržíte dlouho. Měsíc možná i kousek déle se vzdáte toho, co máte rádi a jak jste se doteď stravovali a budete chroupat mrkev, ale do konce života? Takže dietu po nějaké době porušíte a vrátíte se ke starému způsobu stravování a tím i zpět ke svým kilům a budete rádi, pokud nepřiberete ještě víc, než jste měli na počátku hubnutí.

A pak je tu ještě jedna možnost, kde je předem určeno, že bude trvat maximálně 12 týdnů, s větší pravděpodobností jen 8 týdnů. A co že to je? Bezsacharidová dieta!

dieta

Bezsacharidová dieta Goodly.cz má hodně přísná pravidla, ale když je budete striktně dodržovat, tak opravdu zhubnete. Nutno ale podotknout, že tak jako u každé diety, měli byste se poradit se svým lékařem a nechat si potvrdit vhodnost téti diety pro váš organismus. Bezsacharidová dieta je zásah do způsobu jakým vaše tělo pracuje s tuky, se spalováním cukrů, a to není zase taková sranda, jak se může zdát. Pokud chcete zhubnout a nemůžete třeba ze zdravotních důvodů sportovat, je bezsacharidová dieta jednou z možností, kterou můžete zkusit, ale jako každé odříkání, bude to náročných 12 týdnů. Vydržíte-li, budete mít jistotu, že nenastane jojo efekt, až se vrátíte k běžnému jídlu.