Hypotéka bez registru je k záznamům v registru tolerantní

Záznam v registru je nepříjemná věc. Na druhou stranu, takový záznam v registru má dnes každý. A dokonce o tom ani nemusí vědět. A to znamená jediné – že se jedná o postih, jaký můžete získat i za naprosto nepatrné přestupky, jako je například opožděná platba za telefon anebo za energie, či například nedoplatek na sociálním a zdravotním pojištění. A ten, kdo takový problém již někdy zažil, moc dobře ví, že přijít k záznamu v registru z podobných důvodů je prostě hračka.
Ovšem o to horší je, se takového záznamu zbavit. Na to si zkrátka musíte počkat – a než zmizí, tak to může trvat několik měsíců až několik let.

euro bankovky pod bílou myší.jpg

Mít záznam v registru by v zásadě nemuselo nikomu vadit. Pokud by ovšem na jeho přítomnosti ve vašem bankovním či nebankovním registru nezáleželo právě to, zda získáte půjčku či nikoli.
Většina žadatelů o úvěr nemá na výběr. Nemohou se svou žádostí počkat na příhodnější dobu. Půjčku zkrátka potřebují, a to co nejdříve. Jenže co dělat, když se k vám banky právě kvůli zápisu v registru obracejí zády?
Nějaká možnost zde přece jenom je – můžete se obrátit na nebankovní společnost.

bankovky nabízené v ruce.jpg

A dokonce nemusíte příliš váhat. Nebankovní společnosti dnes nabízejí stejně bezpečné, a skoro stejně tak výhodné finanční produkty jako banky. Takže když si podáte žádost o nebankovní hypotéku, tak rozhodně nešlápnete vedle.
Možná, že se vám to nakonec ještě vyplatí. Jistě vám přijde vhod, že právě nebankovní společnost je schopná nad vaším záznamem přivřít oči – pokud není významný, nemusí být vaší půjčce na překážku. Tím spíše, když si sjednáte nebankovní hypotéku bez registru http://www.fahd.cz/hypoteka-bez-registru/, která je v tomto ohledu velice flexibilní.
Navíc můžete počítat i s maximální rychlostí vyřízení vaší žádosti, kterou můžete podat přes internet, takže na potřebné peníze nebudete čekat příliš dlouho.