Jak se dostat domů?

Když člověka pozvou někam na oslavu, mívá z toho tento obvykle dobrý pocit. Samozřejmě pokud se nejedná o nějakou akci, na kterou je člověk zván, protože se jí v podstatě musí zúčastnit, aby snad náhodou neurazil někoho důležitého.

Když je člověk pozván přáteli a má zrovna čas a náladu, vzbuzuje to zkrátka příjemné pocity, stejně jako účast na takové oslavě samotná. Vždyť je to tak skvělé, pobýt někde s blízkými lidmi, se kterými si dotyčný dobře rozumí!

A tak se slaví, hoduje, popíjí. Jenže všechno jednou končí. A i takováto oslava se nakonec nachýlí ke svému konci. A dotyčný slavící jedinec si najednou s hrůzou uvědomí, že je vlastně mimo svůj domov. A má-li se odsud domů dostat, měl by nasednout do auta, se kterým sem přijel.

popíjející slečna

Jenže to pochopitelně nejde. Řízení pod vlivem je zakázané a samozřejmě nebezpečné.

Ale co teď s tím? Do auta nasednout nelze, jiný způsob dopravy k dispozici není a ustlat si v cizím domě také obvykle dost dobře nejde. A i když by to třeba potenciálně šlo, nemusí to být možné, protože na člověka i jeho vůz čekají někde jinde.

Jak to teď jenom zvládnout? Riskovat pokutu, řidičský průkaz a dost možná i pobyt v nemocnici, na záchytce, v poutech nebo v krajním případě na patologii? To raději ne, že?

A tak je jedině dobře, že se v Praze nabízí i odvoz vozu Convoy.cz. Zde si totiž takový ‚společensky unavený‘ člověk může zajistit profesionální odvoz. A to nejen odvoz sebe samotného, jak to známe u různých taxislužeb, ale rovnou odvoz svým vlastním vozem.

restaurace bar

Zkrátka a dobře přijedou po zavolání na dispečink dva řidiči, z nichž jeden odveze zákazníka jeho vlastním vozem až do cíle a druhý pak poslouží s firemním vozem jako odvoz pro svého kolegu.

Ten, kdo tuto službu využije, tak má jistotu, že se kdykoliv dostane bezpečně do cíle své cesty, a to svým vlastním vozem. Nic neporuší, nic se nemůže stát. A co si přát po takové příjemné oslavě víc?