Krásné místo pro rodinný život

I vy i vaše partnerka jste vyrůstali v rodinném domě. Jste zvyklí na to, že vám zahrada u domu přináší celou řadu výhod a také se vám líbí možnost mít doma psa, nebo kočku, kteří při pobytu na zahradě nevyžadují přílišnou péči. U rodičů však není možné zůstat napořád, a i vás čekalo stěhování do menšího bytu na rušném sídlišti. Od prvních dnů však víte, že se jedná pouze o dočasné řešení a že se vám ve stísněném bytě nebude líbit příliš dlouho.

kalkulačka

S dětmi jiný pohled
Ta doba, kdy vám malý byt přestane vyhovovat, je totožná s tou, kdy očekáváte příchod prvního potomka. Najednou pro něj chcete stejné dětství a stejné možnosti, jako jste měli vy sami. Je třeba vyměnit stávající byt za dům, kde by byla vaše rodina spokojená.

Výběr vhodného pozemku
Už při výběru pozemku narazíte na několik překážek a úskalí. Máte zájem o to, abyste postavili dům na místě, který bude mít dobrou dopravní dostupnost, ale v klidné a bezpečné lokalitě. V takové lokalitě stojí stavební pozemky obrovskou částku, kterou si nemůžete dovolit.

I bez stavebního pozemku
Krásný dům můžete postavit i na pozemku, který není stavební. Mobilní dům můžete umístit i na pozemek vyhrazený jako zahrada, nebo ostatní plocha. Získáte tak bydlení na velmi atraktivním místě, přitom za příznivou cenu. Nebudete muset mnoho let splácet hypoteční úvěr a možná si o něj nebudete muset ani zažádat. Často jsou byty na sídlišti prodávány i za vyšší částku než částka, kterou potřebujete na nákup mobilního domu.

úspory

Přijeďte na prohlídku
Nabízíme vám možnost nahlédnout do interiérů celé řady mobilních domů. Zjistíte, že uvnitř naleznete vše, co je třeba k pohodlnému rodinnému životu. Nebude chybět žádný z moderních pomocníků a radost vám udělají i nízké provozní náklady domu. Vybrat můžete i dům s hned několika ložnicemi a je možné vám dodat i celý dům na zakázku.