Krásy zimy

Pokud jste milovníci zimních sportů, pak máte v naší republice opravdu z čeho vybírat. Samozřejmě nejdelší sjezdovky, a i největší hory najdete v Krkonoších, ale i plno dalších lokalit stojí za navštívení. Velmi oblíbenou destinací jsou například hory Orlické. Tady si ale vždy dejte pozor na silnice, v zimě se neudržují a cestou ke sjezdovce tak velmi snadno dojde ke smyku. Mějte tedy vždy po ruce řetězy na kola pro případ nouze. Další opravdu krásnou lokalitou je Šumava, a to jak v zimě, tak i v létě. Nekonečné lesy dodávají celé atmosféře pohádkový nádech a Vy se cítíte, jak ve filmu. Hory tu nejsou tak vysoké, takže na lyžování pro náročné to úplně není, ale jako aktivní odpočinek Vám to poslouží bohatě.
podzimní krajina
Pokud jste z oblasti Moravy a netoužíte úplně po tom si někam daleko zajíždět. Pak navštivte Beskydy. Kam se tam vydat a co určitě navštívit najdete na: .
Jestli pořád váháte, zdali vůbec letos někam na hory jet, tak zanechte dohad a vyrazte. Zima je opravdu dlouhá a Vy potřebujete dočerpat síly. A to se nejlépe dělá někde v krásném prostředí, kde nemusíte řešit běžné problémy. Seberte tedy nějakou dobrou partu přátel a vyrazte v nejbližším volném termínu někam do kopců. Uvidíte, že nebudete litovat. Co Vám také udělá moc dobře jsou wellness služby, které jsou často k užití v horských hotelích.
chata na horách
Nešetřete a dopřejte si opravdu pořádný relax se vším všudy, protože do jara je cesta ještě dlouhá a Vaše tělo se potřebuje trochu zregenerovat. Kombinace sportu, dobrého jídla a pohody je to nejlepší, co pro sebe v tuto dobu můžete udělat. Tak už neváhejte a rychle zamluvte nějaký pěkný hotýlek a vyrazte za dobrodružstvím ještě dnes. Žijete jen jednou a času je moc málo na to, aby se promeškal rozhodováním.

4.7/5 - (3 votes)