Malému bytu sluší a výborně slouží

Koupě prvního bytu je vždy velkou událostí. Co na tom, že je pro začátek velmi malý. Jedna místnost s kuchyní pro vaše pohodlí úplně stačí, pokud ji budete umět správně a nápaditě zařídit. Výborným pomocníkem jsou v malých bytech nejrůznější sestavy víceúčelového nábytku. Základním problémem však zůstává, jak vybavit obývací pokoj, aby sloužil i jako ložnice. Není možné do malého pokoje umístit velkou manželkou postel.
luxusní obývák.jpg
Zabírá zbytečně mnoho prostoru a její využití během dne je zpravidla nulové. Mnohem praktičtější je rozkládací pohovka s úložným prostorem. Ta bude mít velké využití během dne a na večer se promění v pohodlné lůžko. Úložný prostor se navíc postará o to, aby vaše lůžkoviny byly neustále při ruce a aby byl úklid pokoje ráno co nejrychlejší. Rozkládací pohovky jsou nabízeny v nejrůznějším provedení. Vyberete si v případě, kdy hledáte jednoduchý motiv i v případě, kdy dáváte přednost výraznějším potahovým látkám.

Návštěvy ubytujete pohodlně

Zařizujete obývací pokoj a přemýšlíte, zda zvolit jednoduché provedení sedací soupravy nebo její rozkládací variantu. Určitě vyberte tu rozkládací. Ačkoliv ji nebudete používat každý den, oceníte, že máte místo pro přespání vašich hostů nebo rodinných příslušníků. Často se stává, že se u vás někdo zastaví přes víkend a nabízet mu spaní na nafukovací matraci je pro ostudu. Pohovka, kterou budete běžně používat pro posezení v obývacím pokoji se snadno může proměnit v plnohodnotné spaní pro dvě dospělé osoby.

polštář se sovou.jpg

Prvním kritériem při výběru nové pohovky je určitě její velikost. Ta je určena prostorem v pokoji. Barevný motiv musí ladit s ostatním zařízením v místnosti a v bytě. Dál už je vše jen na vás a vašem vkusu. Štědrý sortiment zajistí, že si svůj kousek vybere určitě každý. Ceny pohovek jsou příjemným překvapením! Přesvědčte se.