Nebankovní hypotéky pro podnikatele

Podnikatelé, firmy ale i živnostníci to v posledních letech nemají zrovna jednoduché. Pořád jim hází někdo klacky pod nohy, pořád se potýkají s nějakou krizí ať už uměle vyvolanou nebo opravdu realistickou. A v nespolední řadě musíme zmínit také různé další světové krize a následná opatření, která trvala poměrně dlouhou dobu a ještě teprve budou mít sáhodlouhé následky. Trpět tím bude zřejmě celá ekonomika. Zejména pak podnikatelé právě vzhledem k jejich druhu podnikání.

Dotkla se Vám krize? Nevíte, jak zaplatíte běžné účty? Musíte platit nájmy, zaměstnance, energie a spoustu další a dalších výdajů? Nehledě na to, že musíte nakupovat materiál na výrobu zboží? Je toho opravdu hodně, čeho se krize dotýká a my v některých případech ani netušíme, jak to všechno překonáme.

muž sedí na židli

Pomohla by Vám finanční výpomoc? Jste před krachem? Jenomže nechcete nebo nemůžete jít pro půjčku do banky?

Nechcete, aby někdo kontroloval registry dlužníků? Potřebujete peníze využít podle vlastního uvážení? Jak to udělat a jaký druh úvěru bude ten nejlepší a nejvhodnější právě v souvislosti s těmito požadavky?

Od toho je zde americká hypotéka bez registru.

Tento typ úvěru je určený právě podnikatelům. Peníze z něj můžete využít podle svého uvážení, čili na cokoliv, co potřebujete zaplatit, ať už to jsou dluhy, exekuce, nebo jen běžné výdaje ve firmě, náklady, faktury či mnoho dalšího.

muž počítá peníz

Ručí se nemovitostí, za tu můžete získat až 70% z odhadu. Do registrů se nikdo dívat nemusí, takže pokud máte záznam, půjčku i přesto získáte. Dobu splatnosti lze nastavit podle potřeby. Od jednoho roku až po 30 let. Nízká úroková sazba a dlouhá doba splatnosti zaručí nízké měsíční splátky.

Moc dobře chápeme, že to podnikatelé nemají v jistých situacích vůbec jednoduché. Zřejmě se musíte zařídit tak, abyste to překonali. Půjčka nemusí být nutně zlo, může pomoci v mnohých případech před krachem nebo ukončením živnosti. Jen si musíme dobře spočítat, zdali budeme mít na splácení.