Street Fashion pro muže v roce 2019

Módní guru určují styl pro ženy i muže. Vychytávkou pro letošní rok budou různé kabelky, tašky a ledvinky v pánském stylu. Módní návrháři si této praktické věci všimli už dávno, ale do povědomí mužů se dostává tento doplněk pomalu. V současné době je trendem převážně mezi mladými, protože v ní nosí osobní věci. Již dávno není v módě nosit je po kapsách. Fenoménem se také doslova prodrala fauna. Ne doslova, nýbrž svými vzory na oblečení. Cool jsou pruhy i puntíky a tak se muži nemusejí bát obléci si například kabát se zvířecím vzorem.
člověk na schodech
V letošním roce bude doslova předepsáno obohatit šatník stylovým kouskem s netypicky pánským vzorem. Oproti tomu stojí na opačné straně vkusu ležérní stylový kabát, který padne jako by byl ušitý na míru. Díky klasice lze kombinovat a vrstvit ho snad s čímkoliv nápaditým, takže volnost nevkusu a nekonečné možnosti mají letos zelenou. Krásným kabátem se hned mění celý look outfitu. Stále více se pak objevují i přesky, knoflíky, zipy a pásky spojené na funkčním oblečení. Kdysi reflexní vesta a pracovní oděv se nyní dostávají mezi lidi jako normální trend. Nečekaný návrat také slaví barety. Jsou k vidění v mnoha stylech i barvách a to nejenom na přehlídkách, ale i mezi lidmi v ulicích. Pokrývka hlavy by v chmurných dnech neměla chybět ani pánům.
Oblíbená klasika v podobě kožené bundy nedá zapomenout nikomu. Přestože její vzhled vypovídá o drsnosti, opravdový image promění k nepoznání. Na výběr je hned několik variant s knoflíky i zipem, krátká i dlouhá, ale i retro styl nebo třásně. To vše dominuje na pánech, kteří čerpají inspiraci z let minulých. Na první pohled ale upoutají péřové a prošívané bundy, jejichž objemný vzhled je vedoucím trendem.
model podnikatel
Co se barev týče, oranžová, žlutá a červená jsou mezi horkými favority. Sportovní a ležérní styl, který by jinak muži volili jen na procházku, se nyní objevuje i v ulicích měst jako jednoduchý a praktický kousek oblečení, který zahřeje i oslní. Stále je také zvykem mezi pány nosit nepohodlné obleky. Jenže letošní rok jim dopřeje trošku více volnosti, sáhnout tak mohou po kombinaci látek něco mezi teplákovkou a luxusem. A na to sází i módní návrháři. Po mnoha letech se zřejmě mění styl pánských kalhot, úzké skinny střídají široké nohavice a pro odvážnější jsou i v kostkovaných nebo květinových kreativních vzorech. To už jsou ale kousky jen pro otrlé a hlavně pro ty, kteří je umí nosit. Koneckonců nevýrazný outfit muži umí rozzářit i neonovou šálou nebo kostkovaným šátkem. A to po vzoru nejenom fotbalových nadšenců.