V jednoduchosti je síla

Jaro nám přináší do té zimní ponuré šedi nové barvy, bílou, žlutou, modrou, fialovou, zelenou a další. Jarní kvítky jsou nádherné, vypadají přímo dokonale, přitom jsou jednoduchost sama. Jestli chcete také obnovit svůj šatník, zkusme to jinak, tentokrát se nebudeme zaměřovat na honosnost a složitost modelů, ale podíváme se na jednoduchost, v které je naše síla pro každý den. Chceme totiž mít jednoduché životy a jednoduchý život začíná u jednoduchého šatníku.
molo u rybníka

Nejprve sebereme všechnu odvahu, postavíme se před šatní skříň, otevřeme, jistě je plná k prasknutí. Vyndáme z ní tedy všechno. Ano, opravdu všechno, není to žert. V prvním kole vyřadíme oblečení, které je příliš obnošené a nevzhledné. V dalším vyřazovacím kole vyřadíme věci, které nám jsou malé nebo příliš velké, které jsme více jak rok nenosili. A hleďme, množství věcí se hodně zúžilo. Super.

Přistoupíme tedy k přebírání věcí, které zbyli po naší čistce. Chceme-li získat jednoduchý, elegantní a moderní šatník, ve kterém se dá velmi snadno kombinovat pro každou příležitost, musíme ještě vyřadit věci, které připomínají cukrový bonbonek množstvím krajek, příliš flitrové kousky, kousky plné divokých a okoukaných potisků zabírající téměř celou plochu oblečení.
květy chrpy

Super, nyní máme základ našeho nového šatníku. Vše pečlivě složíme a naskládáme do skříně. A uvidíte, ve skříni zbylo mnoho místa pro nové a svěží kousky. Hurá na nákup.

A co nakoupit? Každý šatníkzakládající se na jednoduchosti se neobejde bez jeans kalhot, legín, jednoduchých sukní a svršků. Nejlépe jednobarevných, ale pokud máte rádi mnoho barev, můžete si pořídit i takové kousky, jen hleďte na to, aby nejvýraznějším na daném kousku byla opravdu jen barva. Bílá košile či jednoduchá halenka nám poslouží pro okamžiky, kdy potřebujeme více elegance.

Nesmíme zapomenout ani na doplňky. A to je právě místo, kde můžeme popustit uzdu fantazii a nechat ji se vyřádit, protože právě originální výrazný šperk povýší Váš model na model hodný bohyně.

 

5/5 - (1 vote)