Nedělejte kompromisy mezi cenou a pohodlím

Když jste se stěhovali od rodičů, zněl jednopokojový byt v sídlištní zástavbě jako splněný sen. Všechny obchody i kulturní vyžití nadosah a do vašeho zaměstnání jste mohli dojít za pár minut pěšky. Už je to dávno, co jste byli jediným obyvatelem tohoto menšího bytu. S příchodem partnera a malého potomka je najednou všude málo místa, chybí místo v kuchyni, úložné prostory, koutek na klidnou práci a prostor pro menší dětskou hernu.
silueta rodiny
Najednou se vaše potřeba a touha po jednom pokoji rozrostla na touhu po několika samostatných ložnicích, pracovním koutku, prostornou terasou a menší zahradou. Mobilheim Praha se vám rád představí!

Mobilní domy jsou trendem
Bydlení v mobilních domech je mnoho desítek let vyhledávaným bydlením v celé řadě zemí. Konečně si tento trend nachází místo i na našem trhu. Nejprve jsme si na něj zvykali trochu nesměle a přijímali jsme jej jako úžasnou možnost pro sezónní a víkendové bydlení. V posledních letech si však nachází celou řadu příznivců i mezi těmi, kteří touží po plnohodnotném celoročním bydlení. A proč by ne? Řada modelů a typů splňuje náročné podmínky pro kolaudační řízení a můžete snadno získat číslo popisné.

Uznání si zaslouží
Najít bydlení, které by bylo moderní, nové, dostatečně prostorné a přitom by nepředstavovalo velký zásah do rodinných financí na několik desítek let. Ano, právě jste takové bydlení našli. Interiér domu je velmi moderní a nebude vám chybět žádný z důležitých spotřebičů ani pomocníků. Uvnitř domu je pamatováno na dostatek úložných prostor, na soukromí každého člena rodiny i na místo, kde budete trávit čas společně.
prasátko na koruny
Už nikdy nebudete muset měnit své pohodlí za nízkou cenu bydlení. Teď získáváte obojí. A rychlost s jakou se bude moci vaše rodina přestěhovat do nového domu se zahrádkou, vás uchvátí!